اپلیکیشن رادار را بیشتر بشناسید

شرکت دانش بنیان سفیران خلاق و نو اندیش (سهامی خاص) به شماره ثبت 16156، محصولی را در قالب یک اپلیکیشن به نام "رادار" به صورت کاملا رایگان ارائه داده است تا کسانی که نیاز به خرید یک محصول در سطح شهر دارند، نام کالای مورد نظر خود را با جزییات و یا حتی با عکس ارسال کنند و فروشگاه های سطح شهر مستقیما پاسخگوی آنان باشند.

قیمت ها و فروشگاه های منطقه مورد نظر را بررسی و مناسب ترین آن ها را برای خرید انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که این روند، از ارسال درخواست تا خرید رایگان است و طرفین اعم از خریدار و فروشنده ملزم به پرداخت هیچگونه هزینه و کمیسیونی به رادار نیستند.


مزایا رادار

اپلیکیشن رادار، عدم اطمینان به خرید های اینترنتی و معضل های هر روزه خرید از فروشگاه های اینترنتی را مانند عدم موجودی کالا، عدم ارسال کالا در مدت زمان مورد نیاز و تعیین شده را از میان برداشته است.

در این پلتفرم خریداران مستقیم و بی واسطه با فروشندگان در ارتباط هستند.

با استفاده از این اپلیکیشن، سردگمی های ناشی از پیدا نکردن کالای مورد نظر در فروشگاه های سطح شهر تنها با ارسال درخواست از بین می رود و با یک بار ارسال درخواست در اپلیکیشن رادار تمامی فروشگاه ها سطح شهر نیاز کاربر را مشاهده می کنند و پاسخ می دهند.

رادار به فروشندگان و تامین کنندگان کوچک و بزرگ این امکان را می دهد که توسط مشتریان و خریدارن کل شهر دیده شوند و به کسب و کار خود رونق ببخشند.

تیم خلاق و جوان رادار در نظر دارد با یاری خداوند در آینده ای نزدیک با تمامی گروه های شغلی همکاری نماید و بتواند نیاز وسیع تری را از مردم عزیز رفع نماید.امید است"رادار" به زودی در تمام شهر های ایران قابل دسترس باشد.


درباره صاحب امتیاز

شماره تماس: 38251448 035
پست الکترونیک: info@itisradar.com
آدرس شرکت: یزد - ابتدای بلوار خاتم - کوچه یکم - پلاک 19
شرکت سفیران خلاق و نواندیش به شماره ثبت 16156

رادار بلاگ

کاملا رایگان رادار خرید را دانلود کنید