بخرید


کمتر از یک ساعت کل بازار رو بگردین.

مطمئناً خیلی از مواقع پیش اومده که به دنبال کالا یا خدماتی بودین و نمی‌دونستین کجا می‌تونین کالای موردنظرتون رو تهیه کنین (مثل یک نمونه کیف از یک برند خاص و هزاران کالای دیگه).

 خب؛ برای برطرف کردن نیاز اصلی‌تون لازمه همه بازار رو بگردین، از دیگران پرس‌وجو کنین یا نهایتاً از یک فروشگاه اینترنتی خرید کرده و چند روز منتظر باشین تا کالا به دست‌تون برسه. تازه ممکنه با همهٔ این کارها، کالای موردنظرتون رو پیدا نکنین و کالایی مشابه به کالای موردنظرتون که حتی نمی‌تونه پاسخگوی نیازتون باشه رو خریداری کنین.
این ناکامی‌ها باعث می‌شه احساس خوشایندی از خریدتون نداشته باشین.

اما رادار برای شما پیشنهاد متفاوتی داره؛
در وب‌سایت رادارخرید، شما درست مثل زمانی که در بازار در حال قدم زدن هستین و به‌اصطلاح بازار گردی می‌کنین و به تک‌تک مغازه‌ها سرزده و در مورد کالای موردنیازتون پرس‌وجو می‌کنین، می‌تونین مستقیم از فروشگاه‌های ایران، دور یا نزدیک دیدن کنین. و از بین تعداد زیادی کالا با قیمت مناسب، کیفیت بالا و مهم‌تر از همه خیلی سریع و بدون هزینه‌های اضافی، با زبون خودمونی و حتی با داشتن یه عکس از کالای موردنظرتون، هر چیزی رو در هر مکان و در هر زمان جستجو و خرید کنین.
رادار به شما کمک می‌کنه تا هر آنچه رو که دوست دارین در بازار پیدا کنین.

فروشگاه‌های زیادی در رادار مشغول به فعالیت هستن. وظیفه اونها این هست که علاوه بر معرفی اجناس فروشگاه به درخواست‌هایی که براشون از طرف مشتری‌ها ارسال میشه پاسخ بدن.

زمانی که شما تصمیم دارین کالایی رو در رادار جستجو کنین لازم هست که عنوان و یا نام کالا یا تصویر کالای موردنیاز رو برای فروشگاه‌ها در رادار ارسال کنین. این درخواست شما به تمام فروشگاه‌هایی که در محدوده‌ی انتخابی شما هستن همون لحظه ارسال می‌شه و فروشگاه می‌تونه درخواست شما رو مشاهده کنه و پاسخ بده. 

در اینجا این اتفاق می‌فته که در زمان خیلی کوتاه درخواست شما به چندین فروشگاه ارسال شده و در صورتی‌که فروشگاه به شما پاسخ بده، خیلی راحت می‌تونین در کمتر از یک ساعت کالای موردنظرتون رو در بین فروشگاه‌ها پیدا کنین. در صورتی‌که اگر شما بخواین به صورت واقعی تموم فروشگاه‌ها رو بگردین و کالای موردنظرتون رو پیدا کنین چقدر وقت شما گرفته می‌شه و همینطور چقدر هزینه‌های جانبی برای بازارگردی‌هاتون صرف می‌شه.

رادار کالای موردنیازتون رو سریع و بدون صرف هزینه‌های جانبی براتون پیدا می‌کنه.  
 با هر روشی که دوست دارین درخواست‌تون رو ارسال کنین.

برای جستجوی کالای موردنظرتون لازمه که عنوان یا نامش رو به صورت خودمونی به فروشگاه‌ها ارسال کنین. یه وقت‌هایی ممکنه که نوشتن نام کالا براتون سخت باشه. می‌تونین تصویر  کالا رو به فروشگاه‌ها ارسال کنین. حتی می‌تونین درخواست‌تون رو بیان کنین که بعد از گفتن عنوان کالای موردنظر، صوت شما تبدیل به متن می‌شه و برای فروشنده‌ها ارسال میشه. نوشتن نام کالا هم یه روش معموله! 

می‌تونین این روش‌ها رو امتحان کنین.

رادار ترجیح داده شما راحت باشین.

در محیطی ساده و محدوده‌ی دلخواه‌ بدون محدودیت زمانی کالای موردنظرتون رو جستجو کنین.

بعضی مواقع اینقدر مشغله کاری دارین که فرصت نمی‌کنین حتی خریدهای روزانه‌تون رو انجام بدین  و این امر باعث می‌شد خریدتون رو به زمان دیگری موکول کنین. در حالی که با رادار می‌تونین در هر زمان و مکانی که هستین به صورت آنلاین بازارگری کنین و کالای موردنظرتون رو پیدا کنین و یا اینکه درخواست‌تون رو برای فروشگاه‌ها ارسال کنین و منتظر نتیجه جستجو در رادار باشین. 

مکان‌های زیادی برای خرید آنلاین وجود داره و یکی از دلایل عدم استقبال کاربران پیچیدگی و سردرگمی در روند ثبت سفارش و درخواست مشتری‌ها هست. در رادار بدون نیاز به داشتن هیچ دانشی می‌تونین کالای موردنظرتون رو پیدا کنین، بازارگردی کنین و با فروشنده‌ها در ارتباط باشین. 

نیازی نیست همه شهر رو بگردین، می‌تونین هر منطقه‌ای از شهر رو که فکر می‌کنین کالای موردنظرتون رو جستجو کنین. با انتخاب محدوده، درخواست‌های شما تنها برای فروشگاه‌های همون منطقه ارسال می‌شه. هرچه محدوده‌ی بیشتری رو در نظر بگیرین شانس بیشتری برای پیدا کردن کالای موردنظرتون دارین.

ساده ، سریع و هر زمان متفاوت‌ترین‌ها رو در رادار پیدا کنین.
با  هر روشی راحت‌تر هستین با فروشنده‌ها در ارتباط باشین. 

معمولا هنگامی که فردی قصد داره  کالایی رو خریداری کنه، سوالاتی در مورد کالای موردنظرش داره که لازمه از فروشنده کالا بپرسه، در رادار ازطریق چت، تماس‌تلفنی و حتی مراجعه به فروشگاه می‌تونین با فروشنده‌ها در ارتباط باشین و سوالات موردنظرتون رو بپرسین.

با فروشنده‌ها تماس بگیرین و سوالات‌تون رو بپرسین.
آنلاین بازارگردی کنین.

بازارگردی‌های این‌روزها می‌تونه براتون خطرناک باشه. برای اینکه از کرونا در امان باشین با آرامش هر جایی هستین بازارگردی‌تون رو به صورت آنلاین انجام بدین. با بازارگردی در بین تمام کالاها و پست‌هایی که فروشگاه‌ها معرفی کردن، بگردین و کالاهای موردنظرتون رو انتخاب کنین. 

زمانی که موفق شدین کالای موردنیازتون رو در یکی از این فروشگاه‌ها پیدا کنین می‌تونین آدرس فروشگاه رو بر روی نقشه مشاهده کنین و به آنجا مراجعه کنین و خریدتون رو حضوری انجام بدین.

محدودیت‌های کرونایی رو رعایت کنین و آنلاین بازارگردی کنین.

تخفیفات فروشگاه‌ها و فرصت‌های شغلی رو توی رادار دنبال کنین.

فروشگاه‌ها هر چند وقت یکبار تخفیفات خوبی رو برای کالاهاشون در نظر می‌گیرن که ممکنه شما ازش بی خبر باشین و فرصت یه خرید خوب رو از دست بدین. با رادار همراه باشین و از تخفیفات هر فروشگاه در شهر باخبر باشین. 

خوشبختانه امروزه فرصت‌های شغلی کم نیست. فقط لازمه راهی برای آگاهی از نیازمندی‌های استخدامی مشخص باشه. رادار یکی از اون راه‌ها هست که می‌تونه شما رو از استخدامی‌های فروشگاه‌های شهر آگاه کنه. 

اگر به‌دنبال یه فرصت شغلی هستین آگهی‌های استخدام فروشگاه‌ها رو دنبال کنین شاید فرصت شغلی مناسبی براتون پیدا شد. 

هیچ فرصتی رو از دست ندین!
در خرید از نظرات دیگران هم استفاده کنین.

یکی از روشها برای کسب اعتماد در خرید، خواندن نظرات ثبت شده برای فروشگاه یا کالا هست. این روش خیلی می‌تونه در تصمیم‌گیری افراد برای خرید کالا کمک کنه. شما هم در رادار نظرات ثبت‌شده برای کالا یا فروشگاه موردنظرتون رو مطالعه کنین و پس از اون اقدام به خرید کنین.

نظرات‌تون رو در مورد فروشگاه یا کالا ثبت کنین و دیگران رو در خرید راهنمایی کنین. 


برای نصب برنامه در تلفن همراه‌تون نگران نباشین.

این مدت برخی از برنامه‌ها بر روی گوشیها با سیستم‌عامل ios   قابل نصب و اجرا نبود و استفاده افراد از اپلیکیشن های مختلف معضل بزرگی شده بود. رادار قابلیت استفاده بر روی تمام دستگاهها با سیستم عامل های مختلف رو براتون فراهم کرده. کافیه فقط وارد وبسایت رادار به آدرس radar.shop بشین و از آن  بدون نیاز به نصب برنامه استفاده کنین. 


مراحل اضافه کردن میانبر وب‌سایت رادارخرید در صفحهٔ تلفن همراه


در دستگاه‌های‌‌ ای او اس:
_ در مرورگر تلفن همراه‌تون  radar.shop رو باز کنین.
_ گزینه Share رو انتخاب کنین.
_ گزینه Add to Home Screen رو بزنین.
در دستگاه‌های اندروید:
_ در مرورگر تلفن همراه‌تون radar.shop رو باز کنین.
_ آیکون سه نقطه موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه نمایش رو انتخاب کنین.
_ گزینه Add to Home screen رو بزنین.
_ وب‌سایت رادارخرید رو در صفحه اصلی تلفن همراه‌تون باز کنین.
_ با شماره تلفن همراه، وارد حساب کاربری‌تون بشین.در صورتی که صاحب کسب‌وکار هستین، برای ورود به وب‌سایت رادارفروش کلیک کنین.

رادار بلاگ

به خانواده رادار بپیوندین