سوالات متداول مشتریان

رادار خرید چگونه کار می کند ؟
طرز کار رادار خرید ساده است. شما چیزهایی را که نیاز دارید به زبان خودتان در رادار خرید جستجو می کنید و از آن طرف، صاحبان کسب و کار به شما پاسخ می دهند. یعنی دیگر لازم نیست برای یافتن نیازتان با صرف پول و زمان و داشتن حس سردرگمی و خستگی، بازار را زیر و رو کنید. تنها با یک جستجو کسانی که می توانند نیازتان را تامین کنند پیدا کرده و یک راست به آنها مراجعه کنید.
اگر از زمان جستجو بگذرد چه اتفاقی می افتد ؟
بعد از طی شدن مدت زمان مورد نظر شما، سوال از اپلیکیشن صاحبان کسب و کار، خود به خود حذف می گردد. پس هرچه زمان را کوتاه تر انتخاب کنید، احتمال دیده شدن توسط مغازه داران کمتر می شود.
آیا محدوده جستجو ثابت است ؟
خیر. شما می توانید محدوده مورد جستجوی خود را تغییر دهید.
آیا می توانم با مغازه داران ارتباط داشته باشم ؟
امکان چت و ارسال و دریافت عکس با صاحبان کسب و کار فراهم گردیده است. در ویترین مغازه ها روی دکمه چت کلیک کرده و سوال خود را از آن کسب و کار بپرسید.

سوالات متداول فروشندگان

اگر به سوالات مردم پاسخ ندهم چه می شود ؟
در صورت عدم پاسخگویی به سوالات، بعد از تمام شدن زمانی که آنها برای پاسخ گویی تعیین کرده اند، سوال از روی اپلیکیشن شما حذف خواهد گردید.
اگر به سوالات جواب اشتباه بدهم چه می شود ؟
در صورت پاسخ دهی اشتباه، از مردم ستاره کمتر گرفته و یا دیدگاه های منفی دریافت خواهید کرده که این موضوع، در تصمیم گیری مشتریان تاثیر منفی خواهد گذاشت.
اگر مکانم را روی نقشه اشتباه بزنم چه اتفاقی می افتد ؟
بسیاری از مشتریان، بدون تماس گرفتن و تنها با نگاه کردن به آدرس روی نقشه به شما مراجعه خواهند کرد، بنابراین در صورت پیدا نکردن محل شما امکان جذب آنان فراهم نخواهد شد. در عین حال که شما با مراجعه به پروفایلتان، امکان تصحیح مکان ثبت شده را دارید.
آیا امکان تغییر شناسه رادار فروش را دارم ؟
بله، ولی تنها یک بار. رادار فروش یک شناسه به شما پیشنهاد می دهد که شما می توانید آن را پذیرفته و یا برای یکبار آن را تغییر دهید. با توجه به اینکه این شناسه به عنوان کد معرف و آدرس ویترین شما مورد استفاده قرار می گیرد، در انتخاب نامی ساده و کوتاه حداکثر دقت را لحاظ فرمایید.
آیا گروه و زیر گروه خودم را می توانم تغییر بدهم ؟
برای تغییر زیر گروه محدودیتی نداشته ولی برای تغییر گروه کاری خود، تنها یکبار در هر 30 روز، این امکان را خواهید داشت. پس در انتخاب گروه کاری صحیح، دقت لازم را بکار ببرید.
آیا مجبورم قیمت و تخفیف را اعلام کنم ؟
خیر، اما اعلام قیمت و تخفیف باعث سهولت انتخاب، برای مشتریان شده و آنها را به سوی شما جذب خواهد کرد.
اگر کسی مزاحمتی ایجاد کرد چکار می توانم بکنم ؟
در اینگونه موارد با استفاده از گزینه ضربدر موجود روی هر سوال، می توانید مشتری را ریپورت کنید.
چگونه با مشتریان چت کنم ؟
اگر مشتری تقاضای چت با شما داشته باشد، کنار سوال او علامت چت، روشن خواهد گردید و شما با کلیک روی آن وارد صفحه چت خواهید شد. این قابلیت از سمت مشتری قابل درخواست بوده و شما نمی توانید آغازگر گفتگو با وی باشید.
اگر مشتری تقاضای عکس داشته باشد چطور مطلع می شوم ؟
دقیقا مثل حالت چت، در کنار سوال دریافتی، آیکون عکس فعال شده که با کلیک روی آن، می توانید از جنس مورد نظر عکس گرفته و ارسال کنید.
چطور اعلام کنم که احتیاج به نیروی کار دارم ؟
با ورود به بخش ویترین و انتخاب آیکون آگهی استخدام، بخش های مربوطه را تکمیل کنید. مشتریان در مدتی که شما معین کرده اید هنگام جستجو در بخش کاریابی، آگهی شما را نیز مشاهده خواهند کرد.
وقتی مردم مرا نشان می کنند چه اتفاقی می افتد ؟
بعد از اینکه توسط مشتریان نشان شدید، اگر گزینه اعلام به مشتریان را فعال کرده باشید هر مطلبی که در ویترین اعلام کنید به صورت نوتیفیکیشن برای آنان ارسال شده و ویترین، به خبرنامه کسب و کار شما برای ارتباط با مشتریانتان تبدیل خواهد شد.

رادار بلاگ

کاملا رایگان رادار خرید را دانلود کنید