پرسیدن از فروشنده‌ها

برای پرسیدن از فروشنده‌ها ابتدا باید در صفحه خانه، پس از انتخاب شهر موردنظرتون دکمه ارسال درخواست رو بزنین، سپس مراحل زیر رو به ترتیب اجرا کنین.

وارد کردن عنوان درخواست

به دنبال هر چیزی هستین، نامش رو با جزئیات کامل و به‌صورت خودمونی، در کادر جستجو وارد کنین.

کادر جستجو در قسمت پایین صفحهٔ خانه هست، می‌تونین نیازتون رو به‌صورت نوشتن متن، ضبط صدا و یا بارگذاری تصویر موردنظر، ثبت کنین.


انتخاب محدوده‌ی موردنظر

با انتخاب محدوده می‌تونین درخواست‌تون رو فقط به فروشگاه‌های محدودهٔ انتخاب‌شده در شهر موردنظرتون ارسال کنین و منتظر پاسخ‌شون باشین.

شما می‌تونین با جابجایی نقشه، محدودهٔ دلخواه خودتون رو، برای جستجو انتخاب کنین. همچنین با استفاده از دو دکمه + و  - شعاع محدودهٔ انتخابی موردنظرتون رو تغییر بدین.


انتخاب گروه شغلی

فروشگاه‌ها با توجه به نوع کالا و خدمات‌شون به گروه‌های مختلفی تقسیم شدند، برای اینکه بتونین از کالا و خدمات فروشگاه موردنظر و مربوط به درخواست‌تون استفاده کنین، لازمه در این مرحله گروه مربوط به درخواست‌تون رو انتخاب کنین.

انتخاب زیرگروه شغلی

ممکنه هر فروشگاه با توجه به کالا یا خدماتی که ارائه میدن به زیرگروه‌هایی تقسیم شده باشن که با انتخاب زیرگروه در هر گروه می‌تونین، راحت‌تر و سریع در جستجوهاتون به نتیجه موردنظرتون برسین.

بعد از تکمیل مراحل بالا حالا می‌تونین درخواست‌تون رو رادارش کنین.
درخواست شما به فروشگاه‌های محدودهٔ انتخاب‌شده، ارسال‌شده. از این به بعد می‌تونین نتیجه رو ببینین و یا منتظر پاسخ فروشنده‌ها باشین.


رادار بلاگ

به خانواده رادار بپیوندین