قوانین و مقررات

قوانین و مقررات رادار

این شرایط و ضوابط برای تمامی کسانی که حساب کاربری خود را ایجاد و یا در وب سایت و یا اپلیکیشن رادار به عنوان مشتری و یا صاحب کسب و کار فعالیت می‌نمایند، لازم الاجرا است. کاربران به وسیله انتخاب آن در هنگام ثبت نام و یا مطالعه آن در وب سایت و اپلیکیشن رادار، موافقت خود را با این شرایط و قوانین، اعلام می‌نمایند. 


رادار

دو نوع اپلیکیشن مشتری و فروشگاه و یک سایت تحت عنوان نام تجاری رادار، جهت ارتباط مستقیم مشتریان با صاحبان کسب و کار طراحی و پیاده سازی شده است. 

نشانی سایت itisradar.com و اپلیکیشن ها تحت نام رادار و با رنگ های متفاوت و در دو نسخه Android و IOS قابل دسترس هستند.


مشتری

مشتری فردی حقیقی است که هنگام ثبت نام اطلاعات تماس خود را ثبت و وارد اپلیکیشن شده است. 


صاحب یا مالک کسب و کار

کاربری حقیقی یا حقوقی که پس از ثبت اطلاعات تماس، مکان و رسته کاری خود جهت پاسخگویی به سوالات مشتریان اعلام آمادگی نموده است.


فعالیت های مشتری

مشتری می تواند در رادار نیاز خود را جستجو کرده و پاسخ صاحبان کسب و کار را دریافت نماید. از تخفیفات شهر آگاه شود، فروشگاهها و اماکن عمومی اطرافش را پیدا کند، در ویترین مغازه ها بگردد، ویترین مغازه های مورد علاقه اش را دنبال کند، موقعیت های کاری را جستجو کند و ... . 


نظر دادن

مشتریان می توانند با مراجعه به ویترین صاحبان کسب و کار، در مورد شاخص های متفاوت اعلام نظر نمایند مگر اینکه آن صاحب کسب و کار این امکان را مسدود کرده باشد.


قوانین و مقررات صاحبان کسب و کار

کاربری که با ارائه شماره خود موقعیت مکانی خاصی را به عنوان محل کسب و کار ثبت نموده است مسئولیت تام تمام اتفاقات پیش بینی شده و نشده مربوط به آن موقعیت مکانی را بر عهده دارد. 


قوانین و مقررات مشتریان

مشتریان پس از گرفتن پاسخ از صاحبان کسب و کار می توانند بوسیله تماس با صاحب کسب و کار و هماهنگی با او به مکان مورد نظر مراجعه نمایند. مشتریان راسا مسئول بررسی صحت و سقم اطلاعات ارائه شده می باشند.


قوانین ثبت نظر در رادار

رادار تمامی نظرات کاربران در مورد کسب و کارها را حتی در صورتی که نظر ثبت شده نسبت به مکان مورد نظر انتقادی و منفی باشد، تایید خواهد کرد و تمامی مسئولیت‌های قانونی نظر ثبت شده با کاربر ثبت کننده نظر است.

رادار در صورتی که نظر ثبت شده حاوی عبارات، کلمات، عناوین و لقب‌های اهانت آمیز باشد یا به فردی حقیقی یا حقوقی تهمت بزند، نظر ثبت شده را بنا بر اعلام شکایت حذف خواهد کرد.


قوانین و مقررات مسدود شدن حساب کاربری

کاربرانی که اقدام به طرح سوالات خارج از عرف و شرع و مخالف موازین قانونی کشور نمایند از طرف سیستم شناسایی شده و حساب کاربری آنها به صورت خودکار مسدود خواهد شد. در صورت تکرار تخلف دسترسی آنان به مدت طولانی امکان پذیر نخواهد بود.


سیاست و قوانین حفظ حریم خصوصی در رادار

حفظ حریم خصوصی کاربران از دغدغه های همیشگی ماست. از آنجا که اپلیکیشن آنلاین بوده و کاربران برخی اطلاعات شخصی نظیر شماره تماس، نام و نام خانوادگی و برخی دسترسی‌های تلفن‌همراه خود را در اختیار می گذارند لازم است تا در این باره بیشتر بدانند :


چه اطلاعاتی از کاربران وب سایت و یا اپلیکیشن رادار جمع آوری می‌شود ؟

هنگام ثبت نام از کاربران خواسته می‌شود که شماره تلفن همراه، نام، نوع و محل کسب و کار خود را وارد نمایند. سایر اطلاعات به صورت کاملا داوطلبانه از کاربران و در طی مراحل بعد درخواست می گردد.


چه نوع اطلاعات و دسترسی‌هایی در اختیار اپلیکیشن قرار می‌گیرد ؟

از کاربران خواسته می شود تا هنگام استفاده از رادار اجازه دسترسی به موقعیت مکانی شان را بدهند. رادار از این اطلاعات برای جستجو و اعلام نتایج و ارائه پیشنهادات بهتر استفاده می کند. گاهی دسترسی به دوربین، گالری تصاویر، شناسه یکتای سخت‌افزاری و حافظه تلفن همراه از کاربران اخذ می گردد. 


رادار این اطلاعات جمع آوری شده چکار می کند ؟

ارتقاء تجربه کاربری 

ارائه پیشنهادات خاص به کاربران

ایجاد راهکارهای متفاوت نظرسنجی و بازاریابی


ارتباط با اپلیکیشن‌ها و وب سایت‌های دیگر و اشتراک گذاری اطلاعات با آنها 

هر گونه اطلاعات شخصی اخذ شده از کاربران اعم از حقیقی و یا حقوقی مانند شماره تلفن همراه، نام، تاریخ تولد و .... نزد رادار کاملا محفوظ بوده و در اختیار هیچ نهاد، سازمان و یا وب سایت و اپلکیشنی قرار نخواهد گرفت ولیکن رادار حق هر گونه استفاده از آمار و آنالیزهای مرتبط با مکان جغرافیایی، گروه ها و زیر گروه های، اجناس و اقلام با تقاضا شده و ... را برای خود محفوظ می داند.

نشان اعتبار چیست و به چه دردی می خورد ؟

با توجه به رایگان بودن پلتفرم رادار، هر فروشگاهی در بدو ورود امکان ثبت نام و ارائه خدمات به مشتریان را داراست و بین فروشگاه ها تمایزی وجود ندارد. نشان اعتبار به منزله تطابق اطلاعات تکمیل شده توسط فروشنده در اپلیکیشن با محتوای پروانه کسب او بوده و نیز احراز هویت حقیقی صاحب کسب و کار می باشد.

جهت اخذ این نشان لازم است تا یک کسب و کار مدارک مربوطه را به تایید کارشناسان رادار رسانده و همچنین پروفایل خود را تکمیل کرده باشد.

این نشان، به هیچ وجه نشان دهنده تایید قیمت اجناس، تایید اصل بودن کالا و ... نبوده و مشتریان راسا مسئول تمامی جنبه های خرید از هر کدام فروشگاه ها (دارای نشان اعتبار و یا فاقد نشان اعتبار) هستند.


آخرین به‌روزرسانی این سند، در تاریخ 99/02/23 انجام گردید.

رادار بلاگ

کاملا رایگان رادار خرید را دانلود کنید