بفروشید












کمتر از ۵ دقیقه فروشگاه خود را آنلاین کنید

با آنلاین کردن کسب‌وکار خود در برنامه رادار فروشنده، می‌توانید تمام کالاها و خدمات‌ خود را به بهترین شکل به مشتری‌ها در هر مکان و هر زمان عرضه کنید و میزان فروش‌ خود را افزایش بدهید.

درواقع همان روند خریدوفروش سنتی و ارتباط فیزیکی در قالب یک برنامه و ارتباط مجازی برای شما محقق می‌شود، با این تفاوت که در برنامه رادار فروشنده شما می‌توانید به امکانات بیشتری دسترسی پیدا کنید.
در برنامه رادار فروشنده، می‌توانید در فاصله کمتر از ۵ دقیقه  فروشگاه‌ خود را آنلاین کنید و با تکمیل کردن اطلاعات تماس‌ خود با مردم و مشتری‌ها مستقیماً ارتباط برقرار کنید و پاسخگوی درخواست مشتری‌های خود باشید.




فروشگاه‌ خود را با اختیار تام و درست مدیریت کنید

یکی از راه‌های جذب مشتری، چیدمان زیبای فروشگاه است که امروزه خیلی از فروشنده‌ها برای آن هزینه های بسیار زیاد را متحمل می‌شوند، پس بدون هزینه و خیلی راحت ویترین فروشگاه‌ خود را بچینید.


با هر روش و به تعداد دلخواه کالاهای خود را معرفی کنید. چیزی را از قلم نندازید و تمام کالاهای فرشگاه‌ خود را معرفی کنید و در معرض دید مشتری‌ها بگذارید. با این کار فرصت فروش را حتی به یک مشتری از دست ندهید. ممکن است کالایی که در رادار در حال جستجو شدن باشد در فروشگاه‌ شما موجود باشد.

 هر زمان و هر مقدار که برای شما ممکن است به مشتری‌های خود تخفیف بدهید، برای مشتری‌های خود کد تخفیف تعریف کنید و آنها را به یک خرید لذت‌بخش دعوت کنید. هوای مشتری‌های وفادار را داشته باشید!

لینک اختصاصی فروشگاه‌ خود را برای دیگران به اشتراک بگذارید. در این روزها با توجه به محدودیت‌های رفت و آمد، اگر مشتری‌های وفادار فروشگاه از آنلاین کردن فروشگاه‌ شما باخبر شوند یقیناً خوشحال می شوند که می‌توانند ویترین فروشگاه‌ شما را به‌صورت آنلاین مشاهده کنند و از قیمت‌ها، تخفیف‌ها و اجناس بروز شما باخبر باشند.

 

 هر تعداد همکار لازم دارید برای مدیریت فروشگاه خود عضو کنید.

مکان‌های زیادی برای آنلاین کردن فروشگاه وجود دارد و دلایل عدم استقبال فروشنده‌ها از این مکان‌ها، پیچیدگی و سردرگمی در مراحل آنلاین کردن فروشگاه، محدودیت در معرفی کالا، نداشتن اختیار در مدیریت فروشگاه و پرداخت هزینه‌های مختلف و… است. در رادار بدون نیاز به داشتن هیچ دانشی می‌توانید فروشگاه‌ خود را به‌راحتی مدیریت کنید و به کسب‌وکار خود رونق بدهید.

فقط با روش درست مدیریت کنید! این فقط یک پیشنهاد است، اختیار با شما است.



بدانید چرا رقبا از شما جلوتر هستند

بعضی فروشگاه‌ها همیشه از فروش خود رضایت دارند حتی در این کسادی بازار!
 از عملکرد رقبای خود در رادار باخبر باشید و نقاط ضعف سیاست فروش‌ خود را تقویت کنید. به‌زودی شما هم می‌توانید الگویی برای دیگران در فروش باشید.

شروع کنید، هر موقع ماهی را از آب بگیرید تازه است!





همیشه و در هرکجا پاسخگوی درخواست‌های مشتری‌های خود باشید


مشتری‌ها ممکن است در هر ساعتی از شبانه‌روز در رادار بازارگردی کنند، کالای موردنظر خود را جستجو کنند و درخواست موردنیاز خود را برای فروشگاه‌ها ارسال کنند. شما هم می‌توانید همیشه و در هرکجا پاسخگوی این درخواست‌ها باشید، حتی این روزها که  ممکن است برای باز بودن درب مغازه خود محدودیت داشته باشید!

درخواست‌های مشتری‌ها به شما کمک می‌کند تا  از نیاز بازار مطلع باشید و مطابق با آن موجودی فروشگاه خود را افزایش دهید. با پاسخ به درخواست مشتری‌ها از نیاز بازار آگاه شوید.


بدانید چه کالاهایی بیشتر چشم مشتری‌ها را گرفته است!




با مشتری‌های خود به‌راحتی در ارتباط باشید

معمولاً نبودن راه ارتباطی بین فروشنده و مشتری به دلیل عدم توانایی فروشنده در معرفی کامل کالا و خدمات، باعث از دست دادن مشتری‎ها  می‌شود. ارتباط مستقیم فروشنده با مشتری، تاثیر مستقیم بر ذهن مشتری دارد. در این حالت فروشنده فرصت کافی برای معرفی کالا و خدمات به مشتری‌ها را دارد و به‌راحتی می‌تواند مشتری را جذب کند. پس به‌راحتی از طریق چت با مشتری‌ها مستقیماً در ارتباط باشید و کالاهای خود را بفروش برسانید.

 شماره تماس‌ خود را در پروفایل‌ خود صحیح ثبت کنید

شما به‌عنوان فروشنده‌ای که با مشتری‌ها در ارتباط هستید حتما در معرض انتقادها و پیشنهادهای مشتری‌ها قرار می‌گیرید و می‌توانید با استفاده از این نظرها نقاط ضعف و قوت‌ فروش خود را تقویت کنید. از این فرصت که می‌توانید به‌راحتی شنونده نظرات دیگران در رادار باشید، استفاده کنید.


انتقادها همیشه سازنده هستند!




با دیده شدن در بازارگردی رادار، تبلیغات رایگان و موثر برای فروشگاه‌ خود انجام بدهید

یکی از راه‌های ماندگاری در ذهن مشتری این است که همیشه جلوی چشم او باشید. برای این کار مسلماً باید هزینه‌های زیادی را پرداخت کنید و تبلیغات موثر هر چند کم برای جذب مشتری‌های بیشتر انجام دهید. 

بدون هیچ هزینه‌‍ای فروشگاه خود را آنلاین کنید و در بازارگردی رادار، هرروز و هر شب دیده شوید. و مشتری‌های خود را روزبه‌روز افزایش دهید. همچنین می‌توانید لینک اختصاصی فروشگاه‌ خود را به هر تعداد افرادی که می‌خواهید ارسال کنید.

این امکانات یک تبلیغات موثر و رایگان برای فروشگاه شما است.

هر چه تعداد مشتری‌های خود را افزایش دهید قطعاً سهم بیشتری از بازار را دارید.





برای یک فروشگاه در شهر هیچ چیز مهم‌تر از کسب اعتماد مشتری نیست

هر چه مشتری‌ها اعتماد بیشتری به فروشگاه داشته باشند با خیال آسوده‌تر خرید می‌کنند. با ارسال جواز و گواهینامه‌های موجود از کسب‌وکار خود، نشان صحت اطلاعات را دریافت کنید

 اعتماد مشتری‌ها را برای یک خرید مطمئن و بدون دغدغه از فروشگاه‌ خود جلب کنید!





تمام صفحات مجازی فروش‌ خود را با مشتری‌ها در رادار به اشتراک بگذارید

در عصر دیجیتال هستیم. در این دوران هر فروشنده از هر موقعیت و فضایی استفاده می‌کند تا کالاهای خود را بفروش برساند مثل کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و غیره. اگر از صفحه‌های مجازی برای فروش کالاهای خود استفاده می‌کنید، آنها را در برنامه رادار فروشنده به اشتراک بگذارید و مشتری‌ها را به دیدن این صفحه‌ها دعوت کنید.

از هیچ فرصتی دریغ نکنید!




تخفیفات، استخدامی و هر خبر تازه‌ای را به گوش مشتری‌های خود  برسانید

هر رویدادی که در فروشگاه‌ شما اتفاق می‌افتد را اطلاع‌رسانی کنید. با انجام این کار ذهن مشتری را مرتب درگیر خود می‌کنید. مشتری‌ها را در جریان تخفیفات فروشگاه، آگهی استخدام برای فروشگاه و هر اتفاق تازهٔ دیگری بگذارید.

همیشه در ذهن مشتری بمانید!





نگران نصب و اجرای برنامه در تلفن همراه خود  نباشید


این مدت برخی از برنامه‌ها بر روی گوشی‌ها با سیستم‌عامل ios  قابل‌نصب و اجرا نبود و استفاده افراد از اپلیکیشن‌های مختلف معضل بزرگی شده بود. رادار قابلیت استفاده بر روی تمام دستگاه‌ها با سیستم‌عامل‌های مختلف رو برای شما فراهم کرده است. کافی است فقط وارد برنامه رادار فروشنده به آدرس my. radar. shop شوید و از آن بدون نیاز به نصب برنامه استفاده کنید.

مراحل اضافه کردن میانبر برنامه رادار فروشنده در صفحهٔ تلفن همراه


در دستگاه‌های ‌‌ای او اس:
_ در مرورگر تلفن همراه‌ خود my. radar. shop را باز کنید.
_ گزینه Share را انتخاب کنید.
_ گزینه Add to Home Screen را بزنید.
در دستگاه‌های اندروید:
_ در مرورگر تلفن همراه‌ خود my. radar. shop را باز کنید.
_ آیکون سه نقطه موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه نمایش را انتخاب کنید.
_ گزینه Add to Home screen را بزنید.
_ برنامه رادارفروشنده را در صفحه اصلی تلفن همراه خود باز کنید.
_ با شماره تلفن همراه به حساب کاربری‌ خود وارد شوید.



برای ورود به برنامه رادار‌ مشتری کلیک کنید.

رادار بلاگ

به خانواده رادار بپیوندین